Reklama smartfonu Manta MS5001

Manta wspiera TALENTY młodych, zdolnych twórców. 
Autorem tej reklamy jest Mikołaj, student II roku Reżyserii.

logo-manta-sklep-online1-png

SKLEP MANTA

W odpowiedzi na liczne zapytania o możliwość zakupu produktów Manta on-line chcielibyśmy poinformować o uruchomieniu internetowego sklepu firmowego.
Zapraszamy serdecznie do zakupów.

www.sklepmanta.pl

mm336-kar-png

MM336

WiFi Sport Cam

Manta MM336 – sportowa kamera do ekstremalnych zastosowań.
Kamera Manta MM336 została zaprojektowana specjalnie z myślą o osobach aktywnie uprawiających sporty, które chcą udokumentować swoje wyczyny i przeżycia.

więcej informacji

Manta w pigułce

CZY WIECIE, ŻE...produkty marki Manta dostępne są także na rynkach zagranicznych, a z każdym rokiem lista krajów sprzedających nasze produkty znacząco się powiększa. Chcecie dowiedzieć się więcej? Pozwólcie, że Was oprowadzimy...

hbb-k-png

HBB01

Dekoder DVB-T telewizji hybrydowej HBBTV

Dekoder Manta HBB01 jest zaawansowanym domowym multimedialnym centrum rozrywki. Udostępnia też bogaty zakres funkcji internetowych. Po podłączeniu do Internetu, dostępne będą rozbudowane usługi interaktywne typu Smart TV, oraz serwisy telewizji hybrydowej HbbTV polskich nadawców telewizyjnych


więcej informacji

mid705dc-k-png

MID705DC

Tablet DUO POWER

Dzięki tabletowi Manta MID705DC nuda nigdy już się nie pojawi. To wydajny, nowoczesny siedmiocalowy tablet, który świetnie sprawdzi się w codziennym korzystaniu z internetu, sprawdzaniu poczty e-mail, czy korzystaniu z gier i aplikacji.

więcej informacji

ms5001-2-png

MS5001

Smartphone Quad Titan

Manta Quad Titan MS5001 to wydajny smartfon wyposażony w duży i bardzo czytelny ekran IPS o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 1280x720 pikseli. Urządzenie wyposażone jest w wydajny cztero-rdzeniowy procesor pracujący z częstotliwością 1,2 GHz.

 

więcej informacji

led5001-1-karuzela-png

LED5001

LED TV 50’’ DVB-T/C MPEG4

Telewizor LED5001 to flagowy model firmy MANTA o przekątnej ekranu 50 cali. LED5001 to urządzenie które doskonale dopełnia duży salon w nowczesnym domu, zaś jego parametry sprawiają, że oglądanie telewizji cyfrowej DVB-T czy filmów w rozdzielczośći Full HD staje się niezwykłą przyjemnością..


więcej informacji

baner-pracuj-w-manta-png

Jeśli jesteś ambitną i przebojową osobą, doskonale znającą rynek AGD/IT/RTV i nie boisz się trudnych wyzwań, dołącz do drużyny MANTA S.A!

Obecnie w firmie Manta S.A. odbywa się rekrutacja na stanowiska:

Key Account Manager

Kierownik Magazynu
 

więcej informacji